Hırs!

Hırs!

Siyah beyaz bir hayatın, renkli dünyasına kapılmış gidiyoruz, sağımız zemheri, solumuz ateş içinde, bir tövbe edasında yaşıyoruz hayatı, bazen bir buhran bazen bir yokluk, bazen ise dibi görünmeyen bir kuyu.
Yarınlardan emin değiliz, hata yapıyoruz hataya düşüyoruz bazen biz de insanız sonuçta, çelikten ya da elmastan bir kalbimiz yok.
Hayallerimiz hayatta tutuyor.
Demir attık sanki şu dünyaya yiyeceğimiz bir lokma ekmek iken niye bu kadar hırs var…

Mustafa Kuş

“Hırs!” üzerine 3 yorum

 1. Selamın aleyküm değerli kardeşim,
  Yazılarını vaktim oldukça takip eden uygulamalarınızı kullanan biriyim.Öncelikle emeğinize sağlık, hepinizden Allah razı olsun.Ahir zamanda tebliğ yoluna baş koymuş genç kardeşlerimi görmek çok güzel.Benim nacizane bir isteğim hayatında hem ahiretini hem dünyanı bir arada bu kadar dolu dolu nasıl devam ettiriyorsun merak ediyorum.Belki bu konuda güçlük çeken benim gibi kardeşlerim var ise tavsiyelerinin yardımcı olabileceğini düşünüyorum.
  Selametle,Allah’a emanet olun.

  1. Aleyküm selam kardeşim, benim sıradan sokaktaki kişiden bir farkım yok, sadece içimdeki feryadı, okuduğum şeyleri insanlara aktarmaya çalışıyorum. Yani sadece sizin değil bizlerinde günahları var.
   Teşekkür ederim.
   Selam ve dua ile…

 2. Allah(Celle celalühü ) razı olsun değerli kardeşim yapmış olduğun bu güzel uygulamar için teşekkür ederim hadisleri de yazmış olduğunuz islami bilgileride elimden geldiği kadar takip ediyorum başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir